Specjalista – Konsultant ds. Funduszy Europejskich

Miejsce pracy: Kraków
Możliwe Regiony: małopolskie/śląskie/dolnośląskie/mazowieckie/łódzkie/podkarpackie
Numer referencyjny: KPPMD/KF

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku: Specjalista / Konsultant ds. Funduszy Europejskich zaangażowana będzie w: przygotowanie projektów inwestycyjnych oraz badawczo – rozwojowych dofinansowanych ze środków z funduszy strukturalnych UE oraz innych dostępnych źródeł finansowania, bezpośrednie doradztwo w zakresie możliwości pozyskania środków finansowych na realizację projektów wdrażanych przez klientów Spółki.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, prawnicze, inżynieryjne;
  • Wiedza w zakresie możliwych źródeł pozyskiwania środków unijnych dla sektora MŚP oraz Instytucji Naukowo – Badawczych (fundusze strukturalne UE, programy wspólnotowe, mechanizmy finansowe, NCBiR), głównie na projekty inwestycyjne oraz B+R;
  • Minimum 3 lata doświadczenia w przygotowywaniu projektów inwestycyjnych i/lub B+R oraz dokumentacji aplikacyjnej, w tym przede wszystkim: studiów wykonalności oraz biznes planów;
  • Doświadczenie w relacjach B2B, G2B;
  • Zdolności organizacyjne oraz analityczne;
  • Prawo jazdy kat.”B”;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym będzie dodatkowym atutem;
  • Dyspozycyjność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków

  • Kompleksowe przygotowywanie projektów oraz dokumentacji aplikacyjnej niezbędnej do pozyskania środków unijnych na projekty inwestycyjne oraz B+R;
  • Nadzorowanie wdrożenia i rozliczania projektów unijnych;
  • Konsultacje z klientami;
  • Odpowiedzialność za cały proces pozyskania środków unijnych;
  • Obsługa klientów kluczowych oraz prezentacja warunków współpracy;
  • Nawiązywania i utrzymywanie relacji z partnerami firmy (B2B, G2B);

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie na umowę o pracę (możliwość innych form współpracy);
  • Rozwój zawodowy oraz szkolenia zawodowe;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, w tym wynagrodzenie podstawowe i premia;
  • Niezbędne narzędzia pracy;

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać podając w temacie wiadomości numer referencyjny ogłoszenia klikając przycisk Wyślij CV znajdujący się na dole ogłoszenia:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Wyslij CV