Key Account Manager

Miejsce pracy: Kraków
Możliwe regiony: małopolskie/śląskie/dolnośląskie/mazowieckie/łódzkie/podkarpackie
Numer referencyjny: KPPMD/KAM

Wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w sektorze B2B, G2B;
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientami firmy;
  • zdolności organizacyjne;
  • wiedza z zakresu sposobów finansowania rozwoju przedsiębiorstw, w tym funduszy strukturalnych UE oraz rynku kapitałowego;
  • komunikatywność, samodzielność, dynamizm w działaniu;
  • prawo jazdy kat.”B”;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym będzie dodatkowym atutem;
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • obsługa klientów kluczowych;
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z partnerami firmy;
  • negocjacje warunków umów;
  • realizacja założonego planu sprzedaży;

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie na umowę o pracę (możliwość innych form współpracy);
  • rozwój zawodowy oraz szkolenia zawodowe;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń, w tym wynagrodzenie podstawowe i premia;
  • niezbędne narzędzia pracy;

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać podając w temacie wiadomości numer referencyjny ogłoszenia klikając przycisk Aplikuj Teraz znajdujący się na dole ogłoszenia:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Wyslij CV